top of page

O NAS
AVLPRO - zmieniliśmy nazwę na EKSPOS

  • Kontakt z klientem i analiza potrzeb

Zawsze rozpoczynamy od rzetelnego rozpoznania potrzeb Twojego biznesu. Opowiedz nam o tym, czego dokładnie potrzebujesz, a my dobierzemy idealnie pasujące do tego rozwiązanie- a do tego wysłuchamy i doradzimy najlepsze alternatywy. Przedstawimy również dokładny kosztorys, abyś miał całkowitą kontrolę nad kosztami, a także spójny z projektem czas realizacji- terminy to dla nas świętość!

 

  • Przygotowanie indywidualnego projektu

Kiedy już wstępnie wiemy, czego potrzebujesz, opracowujemy szczegółową koncepcję i konkretny projekt wykonawczy. Dodatkowo przygotujemy wkład do projektu budowlanego inwestycji, a także zapewnimy niezbędne konsultacje i nadzór autorski.

 

  • Instalacja i integracja

Czas przejść do realizacji Twoich ambitnych planów! Zaczniemy od doprowadzenia odpowiednich tras kablowych, a także zaplanowania całościowej logistyki konkretnych urządzeń. Następnie, przejdziemy do ich instalacji i skonfigurowania, a także wdrożenia odpowiednich systemów czy kontentu multimedialnego. Na koniec, wykonamy dokumentację powykonawczą, oraz kompleksowo przeszkolimy kadrę z obsługi urządzeń.

 

  • Wsparcie techniczne i obsługa posprzedażowa

Pamiętamy o Tobie nawet po zakończeniu zlecenia! Możesz na nas liczyć w ramach  obsługi posprzedażowej, a także w kontekście serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Budujemy relacje na lata, a wymagającym klientom zapewniamy SLA (umowa dotycząca zapewnienia wysokiej jakości usług informatycznych).

bottom of page